Forskolin – recepta na zdrowe, skuteczne odchudzanie

Forskolin – recepta na zdrowe, skuteczne odchudzanie

Odchudzanie bez drastycznej diety i konieczności przestrzegania planu żywieniowego? Jest na to sposób! Dzięki tabletkom Forskolin możesz stracić na wadze już w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia pierwszej kapsułki.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Jak to możliwe? Forskolin to w pełni naturalny preparat, oparty na wyciągu z pokrzywy indyjskiej (coleus forskohlii) - rośliny z grupy jasnotowców (podobnie jak mięta, tymianek, bazylia, melisa i oregano), występującej w rejonach klimatu umiarkowanego, subtropikalnego oraz niektórych obszarach Indii, Birmy i Tajlandii. Jej głównym składnikiem jest forskolina - substancja o udowodnionym wpływie na redukcję tkanki tłuszczowej. Poza działaniem odchudzającym posiada liczne właściwości zdrowotne: wzmacnia układ krążenia, wspomaga pracę wątroby, usprawnia metabolizm i gospodarkę hormonalną organizmu, pobudza tarczycę do wydzielania insuliny, przez co zapobiega cukrzycy.

Kapsułki Forskolin działają na trzech poziomach:
- hamują uczucie głodu,
- dodają energii,
- automatycznie odchudzają.

 

 

Dzięki temu nie musisz pamiętać o przestrzeganiu diety – redukcja tłuszczu odbywa się niemal bez Twojego udziału! Przy wyraźnej nadwadze możesz pozbyć się aż 15 cm w talii, 12 cm w brzuchu, 10 cm w pośladkach i biodrach oraz 7 cm w udach. Takie efekty są możliwe dzięki zastosowaniu optymalnej dawki wyciągu z pokrzywy indyjskiej – każda kapsułka zawiera 400 mg czystego ekstraktu z tego cennego składnika. Co więcej, jest to w pełni bezpieczny środek odchudzający, niewywołujący żadnych skutków ubocznych. Jego działanie zostało potwierdzone zarówno naukowo, jak i przez osoby stosujące Forskolin w formie środka wspomagającego odchudzanie.