Jak wymodelować i ujędrnić pośladki?

Jak wymodelować i ujędrnić pośladki?

Zastanawiasz się jak sprawić, by Twoje pośladki były jędrne i ponętne? Poznaj nasze sprawdzone sposoby!

Piękne i jędrne pośladki to marzenie niejednej kobiety. Jak sprawić, by to marzenie się urzeczywistniło? Trzeba wziąć się do roboty! Co zatem musimy robić?

1. Odpowiednia dieta
Jak wiadomo nie od dziś, zmiana diety jest podstawą wszystkich metamorfoz naszego ciała. Dlaczego? Zmiany bowiem zaczynają się od wewnątrz. Jeśli będziemy ćwiczyć pośladki, bez zmiany nawyków żywieniowych, np. przyswajając niezdrowe tłuszcze trans oraz wysoko przetworzone produkty żywieniowe, które wpływają na negatywny wygląd pośladków, bioder i ud, nigdy nie będziemy mogły poszczycić się „pośladkami idealnymi”. Warto zatem pamiętać o tym, by spożywać około pięciu posiłków dziennie, sukcesywnie co 2,5–3 godziny. Powinny one być złożone z pełnowartościowych, zdrowych produktów. Nie zapominajmy także o naturalnym odtruwaniu organizmu z toksyn, które osiągniemy dzięki owocom i warzywom. Powinnyśmy także pić co najmniej dwa litry niegazowanej wody dziennie. 

2. Przeplatany trening
Oprócz diety, nasze pośladki wymagają też „rzeźbienia”. Efekt ten wypracujemy wykonując kilka razy w tygodniu różnorodny trening. Co to znaczy? Pamiętajmy o wykonywaniu treningu cardio, który pomoże nam spalić zbędny tłuszczyk, tj. np. o jeździe na rowerze, bieganiu czy też zajęciach aerobiku. Ćwiczenia te należy łączyć z treningiem siłowym, który pozwoli nam rzeźbić mięśnie pośladków, sprawiając, że będą jędrne i ponętne. 

 3. „Prace ręczne”
Kolejnym krokiem ku wymarzonym pośladkom są tzw. „prace ręczne”, jakie musimy wykonać, czyli masaż oraz traktowanie pośladków odpowiednimi balsamami ujędrniającymi. Masaż z użyciem przyrządów, takich jak np. szorstka rękawica czy drewniana szczotka z wypustkami, w połączeniu z systematycznym wcieraniem w skórę odpowiednich substancji ujędrniających sprawi, że nasze pośladki i uda szybciej nabiorą jędrności oraz staną się bardziej nawilżone i elastyczne, dzięki czemu szybciej będzie im również bliżej do ideału.