Plastry odchudzające? To naprawdę działa - wypróbuj Catch me, Patch me!

Plastry odchudzające? To naprawdę działa - wypróbuj Catch me, Patch me!

10 kg mniej w 3 miesiące? Z plastrami „Catch me, patch me” to możliwe! Wszystko dzięki specjalistycznej recepturze, łączącej naturalne składniki z najnowszymi odkryciami naukowymi.

Jak działa „Catch me, Patch me”?

Ta innowacyjna forma odchudzania została oparta na systemie transdermalnym, umożliwiającym wnikanie substancji aktywnych bezpośrednio do organizmu. Taka metoda nie tylko chroni Twoją wątrobę, lecz także zapewnia szybsze, dłużej utrzymujące się efekty. Trzy składniki preparatu działają przez 24 godziny na dobę, przenikając przez skórę do tkanki tłuszczowej i wspomagając jej redukcję. Dzięki oparciu na naturalnych wyciągach roślinnych preparat jest bezpieczny dla zdrowia i może być stosowany w każdym wieku. Co więcej, jest wygodny w użyciu i zupełnie niewidoczny!


Składniki przyspieszające spalanie tłuszczu

Plastry „Catch me, Patch me” powstały na bazie substancji znanych z właściwości odżywczych i odchudzających. Podstawę preparatu stanowi Garcinia cambogia – roślina o wysokiej zawartości kwasu HCA, który reguluje pracę układu pokarmowego, hamuje apetyt i wspomaga spalanie tłuszczu. Kolejnym składnikiem jest guarana (źródło kofeiny oraz witaminy B), wykazująca działanie antyoksydacyjne, przyspieszająca rozkład tłuszczów i posiadająca właściwości ujędrniające. Uzupełnienie receptury stanowi glon morski Fucus vesiculosus, który zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie, oczyszcza go z toksyn, a także hamuje odkładanie tkanki tłuszczowej. Dzięki wysokiej zawartości jodu wpływa na prawidłowy metabolizm, działa przeciwwirusowo i antygrzybicznie.

 


 

Jak stosować plastry odchudzające?

1. Usuń folię ochronną i naklej plaster na ramię lub plecy.
2. Przytrzymaj przez kilkanaście sekund, aby mocno przywarł do ciała.
3. Po upływie 24 godzin usuń plaster i zastąp go nowym, przyklejając w innym miejscu.
4. Pamiętaj: jeden plaster przeznaczony jest na jeden dzień kuracji.
5. Nie stosuj kremów lub balsamów, które mogą spowodować jego odklejenie.
6. Możesz nosić plastry podczas kąpieli, jednak pamiętaj, że może ona wpłynąć na stopień przenikania substancji aktywnych do skóry.
7. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, w czasie kuracji stosuj lekkostrawną dietę i zrównoważony tryb życia. Zadbaj również o codzienną porcję ruchu.