Potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu? Postaw na Green Coffee!

Potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu? Postaw na Green Coffee!

Odchudzanie nie jest łatwym procesem, w którym efekty widzimy już po kilku dniach prawdziwych wyrzeczeń. Aby się nie zniechęcić i za szybko nie poddać, warto wesprzeć swoje działania odpowiednimi pomocnikami – suplementami diety. Jednym z nich jest Green Coffee.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Kwas chlorogenowy (chlorogenic acid, w skrócie CGA) to naturalny związek występujący w takich roślinach, jak karczochy, pokrzywa czy suszone śliwki. Jego najbogatszym źródłem są jednak ziarna kawowca – i to właśnie one stanowią podstawę składu suplementu Green Coffee


Jak działa kwas chlorogenowy?

Najważniejszym – z perspektywy osoby na diecie – działaniem CGA jest jego dobry wpływ na metabolizm glukozy, który powoduje zmniejszenie wchłaniania cukru. To oznacza, że w organizmie odkłada się mniej tłuszczu, a jedzenie, które spożywamy, zapewnia nam sytość na dłużej. Drugą, równie istotną zaletą kwasu chlorogenowego, są jego właściwości oczyszczające i antyoksydacyjne – regularne stosowanie CGA zapewnia usuwanie z organizmu toksyn, co przekłada się nie tylko na nasze lepsze samopoczucie, ale i na usprawnienie przemiany materii, szybsze spalanie tłuszczu, a także na zmniejszanie cellulitu. Nie można również zapomnieć o działaniu antybakteryjnym kwasu - dobrym „skutkiem ubocznym”  stosowania suplementu zawierającego kwas chlorogenowy może być więc ochrona przed niektórymi chorobami, jak chociażby przed zapaleniem gardła.

 


 

Green Coffee – najlepsze źródło kwasu chlorogenowego

Aby mieć pewność, że uzyskamy wszystkie opisane wcześniej korzyści wynikające z przyjmowania kwasu chlorogenowego, należy sięgnąć po pewny suplement, który zawiera odpowiednią dawkę CGA i w którym nie znajdziemy dodatkowych środków wspomagających, mogących mieć negatywny wpływ na nasz organizm. Takim suplementem jest Green Coffee, w skład którego wchodzi wyłącznie naturalny wyciąg z ziaren zielonej kawy. Oznacza to, że jego stosowanie jest stuprocentowo bezpieczne, a przyjmować go może każda zdrowa osoba, niezależnie od tego, ile kilogramów chciałaby zrzucić. Co istotne, Green Coffee ma najwyższe stężenie kwasu chlorogenowego spośród suplementów opartych na zielonej kawie – to gwarantuje widoczne efekty już po kilku tygodniach regularnego stosowania.